Hagel Teknoloji
- Hakkında

Tekodak Grup 1993 yılında kurulmuş; YENİLİKÇİ, GÜVENİLİR ve MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ temellerine dayalı yönetim anlayışı sayesinde uzun yıllardır hizmet vermektedir. Kısa zamanda çok sevilen ve tercih edilen bir firma olmayı başaran Tekodak, bünyesinde bulunan markalar sayesinde profesyonel tüketicilerden tam not almıştır. Son zamanlarda artış gösteren ihracatları sayesinde bir dünya markası olma yolunda ilerlemek ve ürün yelpazesini genişleterek daha çok kullanıcıyı mutlu edebilmek adına yeni adımlar atmıştır.

Bu doğrultuda bünyesine katmış olduğu HAGEL Teknoloji ürünleri ile yenilik ve kaliteyi bir araya getirerek; sadece kurumsal alanlarda çözümler üretmek yerine evlerde de teknoloji ile yaşam kalitesini arttırmak arzusuyla yoluna devam etmektedir. Sunmuş olduğu Hava Temizleme Cihazları sayesinde, ofislerde, evlerde ve tüm kapalı yaşam alanlarında güvenli ve sağlıklı zaman geçirebilme rahatlığını geri kazandırmayı amaçlamaktadır.

İstanbul ve Ankara başta olmak üzere Türkiye’de ve KKTC’de 100’den fazla noktada bayilik ve teknik servis desteği sayesinde satış sonrası hizmet ağını genişletmiş, kullanıcıların güvenini kazanmış ve ürünlerin kalitesi ile oldukça beğeni toplamıştır.

Hagel bugün YENİLİKÇİ TEKNOLOJİ anlayışıyla, profesyonel tüketicilere Video Konferans Standı, Akıllı Kürsüler, Evrak / Harddisk imha makinaları ve Prompter ile çözüm sunarken; Hava Temizleme Cihazları ile sağlık sektörünün ilgi odağı haline gelmiş ve bireysel tüketicilerin de yaşamlarını kolaylaştırmak, daha sağlıklı bir hayat sunmak yolunda başarılara imza atmaktadır.